تبلیغات
حـــلقــه تـربیــــتـی شـهـید کـاظـم دشـــت پا - دوستی و محبت با پیامبر اکرم (ص) والاترین شاخصه یک مسلمان است
 
حـــلقــه تـربیــــتـی شـهـید کـاظـم دشـــت پا
 
دوستی و محبت با پیامبر اکرم (ص) والاترین شاخصه یک مسلمان است
دوستی و محبت با پیامبر اکرم (ص) والاترین شاخصه یک مسلمان است
مشاور عالی مقام معظم رهبری در امور جهان اسلام با بیان اینکه کرامت مسلمان دوستی با پیامبر اکرم(ص) است، افزود: ما باید این مقوله را در زندگی شخصی خود نیز وارد کنیم.
به گزارش راسخون نقل از ایرنا ، آیت الله محمدعلی تسخیری روز دوشنبه در حاشیه مراسم رونمایی از کتاب ˈدرسهایی از پیامبر اعظم (ص)ˈ که به بیانات برگزیده رهبر معظم انقلاب اسلامی آیت الله خامنه ای اختصاص دارد در محل سالن علامه امینی دانشگاه تهران اظهار داشت : باید از نماینده مقام معظم رهبری در دانشگاه ها تشکر کنم که شرایط مطلوب برای رونمایی از این اثر والا را فراهم آورد.

وی ادامه داد : پیشنهاد بنده به علما ، اساتید و دانشجویان این است که فصل به فصل این کتاب ارزشمند را دقیق مطالعه کنند چرا که تحلیل عالمانه مقام معظم رهبری از زندگی پیامبر اعظم(ص) برای جامعه امروز اسلامی بسیار راهگشا خواهد بود.

آیت الله تسخیری افزود : مقام معظم رهبری در این مجموعه با اتکا به علم و آگاهی بالای خود نسبت به رویدادهای زندگی پیامبر اعظم در زمان بعثت توانسته اند تحلیلی متفاوت و تاثیرگذار از زندگی بر پار خاتم پیامبران (ص) عرضه کنند.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی بعثت پیامبر (ص) را بزرگترین رویداد عالم بشری برشمردند، افزود: این کتاب برداشتی متفاوت که تاکنون از زندگی پیامبر مطرح نشده است را بیان می کند.

آیت الله تسخیری یادآور شد: برداشت های عالمانه رهبر انقلاب از مسائل سیاسی زندگی پیامبر و تحلیل و تفسیر آن به زبان امروز بابی تازه درمورد برخورد جامعه اسلامی با شرایط متفاوت را باز کرده است.

وی خاطرنشان کرد: این مجموعه به ما می گوید که زندگی پیامبر پر از تهدیدات است که با مدیریت درست پیامبر به فرصت های گرانبها تبدیل شده است.

آیت الله تسخیری اظهار داشت : جامعه اسلامی ما امروز نیز باید با استفاده از تهدیدات و تبدیل آنها به فرصت با قدرت تمام استکبار را شکست دهد.نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 30 اسفند 1391 توسط محمد جواد نظری
Copyrights ® Shahid-Dashtpa - All Right Rserved.